Змагалися юні інтелектуали

З метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності, в тому числі інтелектуальних ігор серед учнівської молоді, надання можливості обдарованій учнівській молоді реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, відповідно до умов проведення ігор, в рамках Кубку губернатора Харківської області з інтелектуальних ігор за ініціативи ТО «Два товариша» та Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації 26 вересня 2019 року в районі проведений І етап інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед учнів закладів освіти.

Зустріч команд проходила в приміщенні КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Репіна», де учні та гості мали можливість познайомитися з експозиційним матеріалом картинної галереї.

У іграх взяли участь команди з 11 закладів освіти району.

За підсумками двох турів гри у фінал вийшли три команди:

команда Новопокровського навчально-виховного комплексу

команда Великобабчанського навчально-виховного комплексу

команда Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Команди-переможниці будуть змагатися у фіналі, який відбудеться у місті Харкові в грудні.

Тож вітаємо фіналістів і бажаємо їм подальших перемог!

Дякуємо колективу КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Репіна» за гостинність та організаторам інтелектуальних ігор ТО «Два товариша».

Особлива вдячність ведучому Ігорю Діденко, колишньому ігроку команди КВН Харківського авіаційного інституту, за артистизм, ерудицію, позитивний настрій, подарований учасникам гри.

No Comments

Post A Comment