Заступником голови РДА проведено нараду з керівниками закладів дошкільної та позашкільної освіти

11 березня 2020 року у районній державній адміністрації пройшла співбесіда заступника голови районної державної адміністрації Валентини Волоцкової, начальника відділу освіти Тетяни Бєлєвцової з керівниками закладів дошкільної та позашкільної освіти щодо функціонування та перспектив освітньої галузі у районі. У ході співбесіди були озвучені питання щодо активізації роботи з участі у проектах різних рівнів, виконання приписів Чугуївського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області.

Увага керівників була зосереджена на ефективності використання бюджетних коштів в умовах обмеженого фінансування, активізації участі закладів дошкільної та позашкільної освіти у різноманітних конкурсах.

Заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова наголосила на необхідності тісної співпраці керівників закладів дошкільної освіти з сільськими (селищними) головами.

Керівникам закладів позашкільної освіти рекомендовано активізувати впровадження інновацій в позашкільній роботі, вдосконалювати роботу гуртків, які користуються попитом у дітей та формують життєві компетентності.

Директору інклюзивно-ресурсного центру було доручено укомплектувати заклад компетентними фахівцями.

No Comments

Post A Comment