Заступник голови райдержадміністрації за телефоном спілкувався з мешканцями району

У райдержадміністрації пройшла «пряма лінія» телефонного зв’язку з населенням за темою «Новий 2020-2021 навчальний рік: зміни та перспективи». На запитання мешканців району відповідав заступник голови райдержадміністрації Володимир Губарев.

Першою подзвонила мешканка смт Новопокровка, яку цікавило, чи сядуть 1 вересня діти за парти або їх знову чекає дистанційне навчання. Володимир Губарев відзначив, що обрання форми навчання – дистанційної або звичної – залежатиме від рівня захворюваності (якщо район не потрапить до «червоної зони»).

Батьки з Кам’яноярузького НВК хотіли дізнатися, чи проводитимуться у цьому році урочистості з нагоди Дня знань. З цього населеного пункту також надійшло питання, що стосувалося проходження медичних оглядів педагогічними працівниками закладів освіти.

Урочисті заходи 1 вересня з нагоди Дня знань дозволено проводити за умови дотримання санітарно-епідеміологічних норм на відкритому повітрі.

Щодо проходження освітянами медичних оглядів було роз’яснено, що педагогічні працівники, які були прийняті на роботу раніше, у зв’язку з карантином медичні огляди не проходять. Після закінчення обмежувальних заходів протягом місяця вони повинні будуть обстежитися у лікарів. Новопризначені педагоги при прийомі на роботу повинні обов’язково відвідати медичні заклади для огляду.

Працівники Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів були дуже стурбовані забезпеченням закладу освіти дезінфікуючими засобами, безконтактними термометрами на період карантину.

Райдержадміністрацією направлено листи на ім’я керівників органів місцевого самоврядування з проханням організувати у закладах освіти виконання рекомендацій щодо проведення протиепідемічних заходів у частині забезпечення усім необхідним.

No Comments

Post A Comment