Загальношкільні батьківські збори в Зарожненському НВК

13 березня 2019 року у Зарожненському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

На зборах були присутні В. Волоцкова  – заступник голови районної державної адміністрації; Т. Бєлєвцова – начальник відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації; О. Лисянський  – начальник відділу праці та соціального захисту населення;  О.Бичкова  –Зарожненський сільський голова.

Збори розпочалися яскравим виступом шкільної агітбригади екологів та запальним українським танцем учениць школи, які підняли настрій оточуючим.

В. Волоцкова ознайомила присутніх з досягненнями Чугуївського району та Харківської області. Вона зазначила, що розвиток освітньої галузі є одним із пріоритетних напрямків роботи як області, в цілому, так і нашого району.  Освітян у всіх починаннях підтримує губернатор області Ю. Світлична та районна влада. Всі зобов’язання, які брала на себе держава, виконані повністю. Всі ініціативи Президента втілені в життя .

О. Лисянський  розповів про надання субсидій мешканцям району та відповів на всі запитання.

Відповідно до порядку денного батьки, педагоги та присутні гості заслухали звіт директора школи Л. Скляренко – про виконання умов контракту. Співдоповідачем була  заступник директора з навчально-виховної роботи  М. Ачкасової – про підготовку учнів школи до ДПА та ЗНО.
Заступник директора школи з виховної роботи Н.Прологаєва розповіла про організацію виховної роботи в школі.

No Comments

Post A Comment