З Україною в серці

Під таким девізом пройшов семінар директорів закладів загальної середньої освіти у Зарожненському НВК з теми: «Національно-патріотичне виховання, як система й цілеспрямована діяльність».

В ході семінару учасники познайомилися із системою патріотичного виховання та всебічного розвитку особистості учня, який базується на єдності родинного та суспільного виховання та ґрунтується на утвердженні принципів загальнолюдської моралі, формуванні морально-етичних якостей, вихованні духовної культури дитини, формуванні національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати для розвитку держави, готовності її захищати.

Не залишила нікого байдужим  музична композиція «З Україною в серці», в якій учні показали щлях боротьби України за її незалежність.

В теоретичному блоці директор школи Скляренко Людмила Павлівна та заступники Прологаєва Надія Павлівна, Храмцова Тетяна Іванівна розповіли про те, як системно в школі працюють над вихованням учнів, які люблять свій край, свою Батьківщину.

Цікавими були майстер-класи вчителів-предметників. Педагоги  Писаренко С.О., Довгаль І.М., Ачкасова М.О., Скляренко Л.П. захопливо, творчо розповіли присутнім про систему роботи з патріотичного виховання на уроках початкових класів, української мови та літератури, математики.

Дякуємо педагогічному колективу за змістовний семінар, який не залишив байдужим нікого.  Своєю роботою вони показали, що  бути  патріотом — значить духовно піднятись, усвідомити в Батьківщині безумовну цінність, яка дійсно й об’єктивно їй притаманна, приєднатись до неї розумом і почуттями.

В той же час — патріотизм передбачає відкриття в самому собі відданості Батьківщині, спроможність безкорисливо радіти її успіхам, вдосконалення її, служіння їй, поєднання свої долі з її долею, а не любов до України здалека.

No Comments

Post A Comment