Використання елементів медіаосвіти на уроках в початковій школі

 

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, плану роботи районного методичного об’єднання учителів початкової школи 18 грудня 2018 року на базі Есхарівської ЗОШ І-Ш ступенів проведено семінар для вчителів початкових класів. Тема семінарського заняття «Використання елементів медіаосвіти на уроках в початковій школі». У ході роботи учасники ознайомились з  досвідом роботи загальноосвітнього навчального закладу з питань впровадження медіаосвіти в практику роботи школи, який презентувала директор освітнього закладу Тетяна Гришанова.

Присутні мали можливість відвідати урок-практикум у 3 класі з теми «Селфі – погляд на себе збоку», який провела учитель початкових класів Есхарівської ЗОШ І-Ш ступенів Алла Єрмола.

У практичній частині проведено інтегроване заняття  в групах з методики  викладання медіаграмотності на уроках здоров’язбереження.

Цікаву інформацію отримали учасники семінару з управлінського аспекту формування медіаграмотності як рушійної сили розвитку закладу освіти.

Підбиття підсумків семінару зробила методист відділу освіти Надія Алексенко. Особливу увагу звернула на  вплив учителя на культутру спілкування молоді в Інтернеті.

No Comments

Post A Comment