Всеукраїнський тиждень права 2018

10 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права. Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права»  він проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини і  відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У всіх закладах освіти Чугуївського району проводяться заходи, направлені на ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати, виховання  у дітей поваги до честі та гідності іншої людини, відповідальності  за свої вчинки.

10 грудня з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у закладах загальної середньої освіти  проведено Всеукраїнський урок «Права людини».

У межах проведення Всеукраїнського тижня права з метою отримання сучасної  інформації про  новітні технології в юриспруденції та подальше застосування їх на практиці,  учні 9-11 класів Кам’яноярузького та Великобабчанського навчально-виховних комплексів разом з учителями історії та правознавства Андрєєвою Валентиною Григорівною та Кабак Оленою Євгеніївною побували на  ознайомчій  екскурсії у  Національному  юридичному університеті  імені Ярослава Мудрого.

Учні відвідали криміналістичний полігон та музей криміналістики,  де мали можливість ознайомитися з методикою розслідування окремих злочинів та науковими досягненнями в області криміналістики. Велику зацікавленість учні виявили при ознайомлені зі стендами,  присвяченими таким галузям криміналістичної техніки, як балістика, криміналістичне дослідження холодної зброї, новим напрямкам судової експертизи.

Екскурсанти мали можливість побачити у  відділі рідкісної книги  представлені фоліанти 1730 року видання, факсимільну копію Пересопницького Євангелія та багато інших цікавинок.

У ході екскурсії учні відвідали сучасну бібліотеку та музей історії юридичного університету.

Тиждень права триває. І попереду, ще багато цікавих заходів, які допоможуть дітям підвищити рівень правової культури.

No Comments

Post A Comment