Всеукраїнська акція «Вишиванка дітям зони АТО»

У Всесвітній День Вишиванки, який щороку відзначається у третій четвер травня, українці одягають національний одяг на роботу, до школи чи садочка, а також діляться своїми фото у цьому вбранні, аби засвідчити, що вишиванка – це не тільки самобутньо, але і стильно. Це одяг, який відрізняє українців від інших народів та є справжньою «візитною карткою» країни.

Цього року цей день припадає на 16 травня.

Не дивлячись на те, що День Вишиванки – це дуже молоде свято, воно вже встигло набути масштабів. Українська діаспора за кордоном сприяє поширенню цього свята, і тепер вже в 9-ти країнах світу щорічно святкується День Вишиванки.

В цей день проходить масштабний парад вишиванок у всіх крупних містах України. Проводяться фотосесії, конкурси та флешмоби. З кожним роком з’являється ще більше традицій.

Цього року громадська організація «Волонтерська Сотня Доброволя» започаткувала благодійну акцію «Вишиванка дітям зони АТО».

Метою акції є сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

У рамках акції проходить збір вишиванок для дітей дитячих домів та інтернатних закладів Донеччини і Луганщини, які хочуть одягнути вишиванку і вийти на вулицю у День Вишиванки, але не мають такої можливості, тому потребують допомоги.

До цієї акції приєдналися учні та педагоги закладів освіти Чугуївського району. Діти принесли свої вишиванки, з яких виросли, щоб передати через волонтерів громадської організації своїм друзям, які проживають у зоні обстрілів.

Ми дуже вдячні колективам Кам’яноярузького, Великобабчанського, Введенського, Новопокровського, Зарожненського навчально-виховних комплексів та закладів освіти смт  Есхар, Кочеток, с. Старопокровка за ативну участь та громадянську позицію.

Вітаємо українців з Днем Вишиванки! Національний одяг, як оберіг, він завжди сучасний та вишуканий!

Бережіть його!

No Comments

Post A Comment