ВІтаємо наших переможців!

Щороку обласні учнівські олімпіади та інтелектуальні конкурси відкривають нам нові імена, переконуючи нас у невичерпності здібностей та творчих можливостей учнівської молоді району. Так, у цьому році переможцями обласних олімпіад стали 14 учнів району та 2 учні перемогли у обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Переможцями обласних олімпіад стали:

  • Пажина Лілія (І місце – українська мова та література, Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • Сергійчук Марія (ІІ місце – українська мова та література, ІІ місце – інформатика, Новопокровський НВК);
  • Овсянніков Ярослав (ІІІ місце – історія, ІІІ місце – хімія, Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • Мартиненко Олексій (ІІІ місце – фізика, ІІІ місце – біологія, ІІ місце – економіка, І місце – російська мова та література, Новопокровський НВК);
  • Корнейко Вікторія (ІІІ місце – біологія, есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • Ємєльянова Селін Луіз (ІІ місце – німецька мова, Великобабчанський НВК);
  • Марченко Анна-Марія (ІІІ місце – астрономія, Волохово-Ярський НВК);
  • Курганський Андрій (ІІІ місце – російська мова та література, Новопокровський НВК);
  • Сергейчук Ксенія (ІІІ місце – російська мова та література, Новопокровський НВК).

Здобули перемоги в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення Малої академії наук України Пажина Лілія (ІІ місце – секція «Журналістика», Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Федорченко Микола (ІІ місце – секція «Українська література», Новопокровський НВК).

Відділ освіти дякує вам, діти, за наполегливість, талант, ерудицію та перемогу! Ви утверджуєте своєю творчістю не лише славу своїх закладів освіти, але і району та області.

Пажина Лілія (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мартиненко Олексій (Новопокровський НВК) відвідують тренінги з української мови та літератури, російської мови та літератури та готуються для участі у Всеукраїнському етапі олімпіад. Бажаємо вам успіхів!

Звичайно, ці перемоги не відбулися б без батьківської підтримки. Відділ освіти дякує батькам, які інвестують свій час, зусилля і нерви, щоб дати дітям відчуття важливості вчитися. Звичайно, без батьківської підтримки та розуміння учні не були б такими успішними та впевненими.

Навчання в школі – це час відкриттів та нового досвіду для дітей і добре, коли поруч є вчителі, які готові якісно навчати, формувати мотивацію до постійного здобуття знань та реалізувати задумане учнями. Відділ освіти висловлює щиру вдячність педагогам, які підготували переможців: Малій В.І., Сідей К.С., Семерик О.С., Бурейко І.М., Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сергейчук Л.В., Блудова Д.С., Тарусіній С.І., Буслаєвій Н.О., Переродовій І.І., Таран Л.В.,  Волинській Н.Б., Новопокровський НВК, Мураховській Л.А., Волохово-Ярський НВК. Ковальовій О.Г., Великобабчанський НВК.

Дякуємо педагогам, керівникам навчальних закладів, які працюють натхненно і творять новий день для нашої України.

No Comments

Post A Comment