Відзначення у закладах загальної середньої освіти району Дня Чорнобильської трагедії

З 22  по 26 квітня 2019 року  в закладах освіти району проведені уроки пам’яті «Твій біль, Україно, Чорнобиль», оформлені  тематичні виставки художньої та історичної літератури, експозіцій з архівних фотоматеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії, фотовиставки «Наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

Проведені у закладах загальної середньої освіти району засідання у форматі «круглих столів», бесід, лекцій, семінарів, годин спілкування з історії аварії на  Чорнобильській АЕС за темами: «Проблеми громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС», «Чорні крила біди», «Мій біль – Чорнобиль», «Збережемо пам’ ять про подвиг», «Тридцять третя палає весна» .

Організовані  у шкільних бібліотеках книжкові виставки, культурно-мистецькі заходи за темами: «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні», «Біль моєї країни», «Чорнобиль, Трагедія. Пам’ять».

Взяли участь у проведені молебнів за загиблими та постраждалими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС у храмах та церквах району

26 квітня у покладання квітів до пам’ятників загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

No Comments

Post A Comment