Відбувся туристичний зліт педпрацівників району

На мальовничій лісовій галявині поблизу Есхару відбувся традиційний туристичний зліт педагогічних працівників Чугуївщини. Керівник райдержадміністрації Микола Шошин привітав освітян.

«Дуже радий побувати на такому чудовому заході. Ви просто молодці – такі активні, спортивні, життєрадісні! Тепер зрозуміло, чому саме учні з Чугуївщини завжди серед лідерів туристського руху на Харківщині. Гадаю, що наступного року разом з командою райдержадміністрації приєднаюся до такої чудової компанії. Адже здобуті тут навички, чесна спортивна боротьба стануть всім у нагоді в професійній діяльності», – сказав Микола Шошин. Керівник району побажав учасникам зльоту залучити до змістовного активного дозвілля якомога більше однодумців.
На зльоті змагалися 14 команд, які виборювали звання найкращих з велосипедного та пішохідного туризму, а також з вправності із розв’язання вузлів, встановлення наметів, розведення вогнища тощо. Суворі, але об’єктивні члени журі, очолюваного знаним досвідченим туристом Тарасом Смаленим, відзначали всі переваги та недоліки учасників.
Підсумки змагань будуть відомі пізніше, проте можна сміливо стверджувати, що переможених тут не буде. Чудова природа, гарний настрій, чесна боротьба, посмішки, задушевні пісні під гітару – ці незмінні атрибути дозвілля на природі вкрай потрібні кожному, бо дають наснагу для подальшої плідної праці, тим більше такої важливої як педагогічна.
Організували і креативно, неформально підійшли до проведення заходу працівники районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, очолюваного Інною Артеменко. Голова райдержадміністрації Микола Шошин подарував центру для туристів нашого краю набір спеціального посуду для походів.

No Comments

Post A Comment