Відбувся семінар для педагогічних працівників

20 березня 2019 року у Мосьпанівському НВК відбувся семінар для педагогічних працівників за темою: «Проектні технології в навчально-виховному процесі». Традиційна система освіти недостатньо орієнтована на індивідуальність учня, тому необхідний пошук нових форм та методів для ефективного навчання сучасних учнів. Метод проектів у нас час вважається технологією ХХІ століття, адже дає змогу ефективно формувати в учнів ключові компетентності: вміння вчитися, інформаційно-комунікативну, загальнокультурну, здоров’язбережувальну, громадянську, соціальну.

Учасники семінару відвідали урок історії України у 8 класі, на якому вчитель Мезенцев Ю.М.  провів, використовуючи проектні технології. Урок був продуктивний та цікавий як для учнів, так і учасників семінару. На уроці учні залучалися до науково-дослідницької та пошукової діяльності, працювали в групах, робили висновки, порівнювали та узагальнювали.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Зінчук Ю. Т. познайомила присутніх із методом проектів як засобом активізації навчально-пізнавальної діяльності, основними вимогами до складання проектів, типологією проектів.

Під час практичної роботи учасники семінару мали можливість створити та захистити власні проекти.

Педагоги Мосьпанівського НВК впроваджують у свою роботу метод проектів і вважають, що під час проектної діяльності, починаючи з молодшого шкільного віку, діти набувають таких вмінь і навичок як самостійно знаходити спосіб здобуття знань, знаходити декілька варіантів розв’язання проблеми, висунення власної гіпотези, в учнів розвиваються прагнення до творчості та самостійно вчитися. Метод проектів дає змогу дитини та її вчителю піднятися на вищий рівень розвитку і повірити у свої можливості.

No Comments

Post A Comment