Відбувся районний консультативний-майданчик

04 квітня 2019 року на базі Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний консультативний-майданчик «Методи роботи з профілактики стресів і негативних емоцій учасників навчально-виховного процесу, як профілактика булінгу, мобінгу, харасменту» для педагогів освітніх закладів району.
Організатори вирішили провести даний захід в стилі «Анти-кафе». На початку, з привітальним словом, до гостей звернувся директор Центру А. Борисов. На заході були присутні заступник начальника районного відділу освіти Л. Волосенко, методист Л. Крицина та представники 15 навчальних та дошкільних закладів району.
Захід проводився по 3 тематичним кімнатам: ігрова кімната «X – box», танцювальний майданчик «Life style dance», територія «Ψ практик».
Тренером ігрової кімнати «X – box» був директор ЧРЦДЮТ Борисов Андрій. Всі учасники мали змогу познайомитись з настільними іграми, як одним із засобів зняття стресу, які можуть стати чарівним ключиком до збереження активності і здоров’я розуму, одним із напрямів комунікації членів колективу та згуртованості команди.
У кімнаті «Територія «Ψ практик», працювала практичний психолог Сафронова Вікторія, яка надала рекомендації та практичні інструменти для роботи педагогів навчальних закладів, що можуть застосовуватися для профілактики та виявлення стресових, кризових ситуацій, негативних явищ, булінгу.
На танцювальному майданчику «Life style dance», темою якого була «Танці і боротьба зі стресом», присутні мали змогу ознайомитись з основними елементами латиноамериканських танців: «Самба» , «Ча-ча-ча», під керівництвом керівника гуртка бально-спортивного танцю ЧРЦДЮТ Захарченко Назара. Додала цікаву інформацію про роботу у парах під час танцю культорганізатор ЧРЦДЮТ Курило Олена.
Фотосупровід заходу здійснювала керівник гуртка ЧРЦДЮТ Мороз Анастасія.
У завершенні було підведено підсумки семінару, рефлексію та обмін враженнями. Учасники відмітили користь наданої інформації, цікавий формат семінару, теплу та затишну атмосферу.
Дякуємо учасникам за продуктивну працю і бажання професійно удосконалюватися.

     

No Comments

Post A Comment