Відбувся конкурс до ІРЦ

Відповідно до Положення про порядок призначення за конкурсом керівника та педагогічних працівників Комунальної установи «Чугуївський районний інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської районної ради Харківської області та звільнення їх із займаної посади, затвердженого рішенням ХLІІ сесії VІІ скликання від 30.11.2018 року.

21 березня 2019 року у відділі освіти Чугуївської районної державної адміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Чугуївський районний інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської районної ради Харківської області: вчителя-логопеда, практичного психолога та вчителя-дефектолога.

У конкурсі взяли участь два претендента на посаду практичного психолога та вчителя-логопеда. Конкурс проходив у два етапи: складання іспиту та проведення співбесіди. Претендентами у присутності членів конкурсної комісії було складено письмовий кваліфікаційний іспит, а також з ними проведено співбесіду з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, особистий якостей вимогам професійної компетентності кандидата та відповідних посадових обов’язків.

За результатами кваліфікаційного іспиту та співбесіди конкурсна комісія визначила кандидатури на посаду практичного психолога (Слабіньку О.С.) та вчителя-логопеда (Алєксєєву Т.С.).

На посаду вчителя-дефектолога кандидатур не поступило. Дана посада в КУ «Чугуївський районний ІРЦ» залишається вакантною.

Вітаємо Алєкєєву Тетяну Сергіївну та Слабінську Олену Сергіївну із перемогою в конкурсі на заміщення вакантних посад.

No Comments

Post A Comment