Відбулася нарада керівників закладів

14 серпня 2018 року відбулася нарада керівників закладів освіти району з питань підготовки закладів освіти району до нового навчального року за участю заступника голови районної державної адміністрації В. Волоцкової.

Після завершення огляду готовності закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року комісією було прийняте рішення про проведення виїзної наради з відвідуванням Кочетоцького дошкільного навчального закладу, Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Новопокровського дошкільного навчального закладу та Новопокровського навчально-виховного комплексу з метою ознайомлення керівників зі створенням освітнього середовища у закладах освіти.

На часі у закладах загальної середньої освіти триває робота щодо практичної реалізації концепції Нової української школи. Інший зміст освіти, нова методика навчання та освітнє середовище – такі основні складові Нової української школи. Керівники закладів освіти району познайомилися з освітнім середовищем, яке створене у вищезазначених закладах, почерпнули нові ідеї, які використають при оформленні освітнього середовища для учнів 1-х класів у своїх закладах.

У Новопокровському НВК було проведено нараду з питань організованого початку 2018/2019 навчального року.

Перед керівниками виступила заступник голови районної державної адміністрації В. Волоцкова, яка відзначила, що головна мета педагогічної спільноти району – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не лише знання, як це відбувається зараз, а і вміння застосовувати їх у житті. Валентина Михайлівна також подякувала керівників за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року та поставила завдання щодо завершення підготовки освітнього середовища приміщень, де будуть навчатися учнів 1-х класів.

Заступник голови довела до відома присутніх, що на даний час тривають роботи з капітального ремонту приміщення медіатеки та ресурсної кімнати у Есхарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на що виділені кошти із районного бюджету. Також у даному закладі тривають роботи із заміни технологічного обладнання та меблів, на що виділені кошти із обласного, районного бюджетів, а також залучені кошти учасників проекту.  Також триває ремонт шкільної їдальні Кам’яноярузького НВК за кошти районного бюджету та Кам’яноярузької сільської ради.

Начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова зазначила, що для потреб Нової української школи із державного, обласного та районного бюджетів виділено коштів на придбання робочого місця вчителя (ноутбук, екран, проектор, багатофункціональний пристрій), меблів (одномісні парти та стільці), дидактичні матеріали.

Тетяна Владиславівна наголосила, що до 1 вересня необхідно до оформити освітнє середовище 1-х класів.

Також на нараді розглядалися питання організації інклюзивного та індивідуального навчання, результатів участі закладів освіти в інтелектуальних, спортивних, туристських, художньо-естетичних конкурсах, підготовки до проведення ІІ районного освітнього форуму педагогічних працівників, обліку дітей дошкільного та шкільного віку, про реалізацію дорожньої карти поступового переходу на викладання предметів українською мовою у класах з навчанням російською мовою, про проведення заходів з нагоди свята «День знань» та першого уроку.

No Comments

Post A Comment