Відбулася творча лабораторія позашкільних навчальних закладів

01.03. 2019р. у Чугуївському районному Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулася творча лабораторія позашкільних навчальних закладів Чугуївського району та ОТГ.
Педагогічний колектив ЧР ЦТКЕ УМ працював над темою: “Сучасний погляд на позашкілля: або як зробити навчання дітей в позашкільному закладі змістовним, захопливим, цікавим”.

Семінар був дуже насиченим, як теоретичною, методичною інформацією, так і великим практичним блоком.
Методист закладу, Аккерман Ірина Леонідівна, доповіла про ключові компетентності НУШ.
Завідуюча краєзнавчим відділом, Нікітіна Ярослава Володимирівна, провела вправи “Правила та антиправила креативності і стресостійкості”, навчила учансиків семінару складати гексафлексагон, а разом з Білою Зінаїдою Петрівною, керівником гуртка краєзнавчого відділу, і донечкою Анжелою представили “Теорію поколінь Z”.

Після насиченого методичного модулю,на учасників чекав блок практичний.
Наточій Михайло Сергійович, керівник гуртків туристського відділу, показав інновіції в спортивному орієнтуванні, навчив працювати з картами.

Краулова Марина Сергіївна, керівник гуртків краєзнавчого відділу, занурила наших гостей у Репінські роки за допомогою віртуальної екскурсії.

Смалений Владислав Тарасович, керівник гуртків туристського відділу, здивував присутніх своїми наробками згуртування дитячого колективу засобами командоутворення.

А соціально-психологічна служба Центру, Малявіна Олена Юріївна та Широкорад Марина Юріївна, закружили усіх у ритмі танцю з застосуванням елементів танцювально-рухової терапії.

На завершення, наших учасників семінару очікував справжній туристський обід!

No Comments

Post A Comment