Відбулася нарада з керівниками закладів освіти

29 січня 2020 року у районній державній адміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району, голів сільських, селищних рад під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Валентини Волоцкової та голови районної ради Антона Бабійця.

На нараді розглядалися питання про пріоритетні напрямки розвитку освітньої галузі, про фінансування галузі «Освіта» у 2020 році, про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та підсумки моніторингу підготовки учнів до ЗНО-2020, про особливості проведення ЗНО у 2020 році, про підсумки спортивно-масової роботи та інші.

Заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова налогосила на пріоритетних завданнях, які стоять перед освітянами у 2020 році. Зокрема, вона зазначила, що рік розпочався в складних фінансових умовах. Лише спільними зусиллями районної державної адміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування можна вирішити всі проблеми.

Голова районної ради Антон Бабієць закликав голів сільських, селищних рад з розумінням поставитися до вирішення проблем закладів освіти, які знаходяться на території обслуговування сільських та селищних рад.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тетяна Бєлєвцова.

No Comments

Post A Comment