Відбулася нарада вчителів початкових класів

28 квітня 2020 року відбулася нарада вчителів початкової школи району у дистанційному режимі на онлайн-платформі ZOOM. Під час спілкування були надані методичні поради щодо особливостей методики оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного завершення навчального року.
Основна увага акцентована на семестровому та річному оцінюванні учнів 3-х та 4-х класів, яке здійснюватиметься віддалено, із використанням цифрових технологій для учнів. А також наголошено на виборі і застосуванні різноманітних завдань та Інтернет-ресурсів для ефективного дистанційного оцінювання навчальних досягнень молодших школярів, наведені приклади зручних і популярних серед учителів безкоштовних сервісів (онлайн-платформ), за допомогою яких можна ефективно й об’єктивно перевірити та оцінити знання, уміння, навички й компетентності учнів.
Учасники онлайн-конференції поділились досвідом роботи з використання інноваційних технологій, які дають змогу організовувати повноцінний освітній процес у відкритому інформаційному середовищі.
No Comments

Post A Comment