Відбулася нарада керівників

24 грудня 2020 року у районній державній адміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району за участю голови районної державної адміністрації С. Лободенка, голови районної ради І. Постнікової, заступника голови районної державної адміністрації В. Губарева. На нараді розглядалися питання про стан справ та перспективи розвитку Чугуївського району в умовах реформування адміністративно-територіального устрою, про взаємодію та співпрацю відділу освіти районної державної адміністрації з територіальними громадами у сфері надання освітніх послуг, про підсумки проведення І (зонального) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», про підсумки проведення І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН та інші.

З словами привітання до присутніх звернувся С. Лободенко, голова районної державної адміністрації, який зазначив, що на даний час у районі тривають процеси децентралізації, зокрема, реорганізація районної державної адміністрації. Він подякував керівникам закладів освіти за небайдужість та відповідальне ставлення до своєї роботи. Також голова райдержадміністрації зазначив, що керівники закладів освіти – це люди, які вирішують вкрай важливі питання і на них лежить велика відповідальність за розвиток закладів освіти.

Голова районної ради І. Постнікова побажала керівникам закладів освіти успіхів у подальшій роботі та наголосила на необхідності подальшої співпраці.

Заступник голови, В. Губарев, зазначив, що керівникам закладів освіти необхідно відповідально поставитися щодо забезпечення сталого функціонування закладів освіти у перехідний період. Він наголосив, що районна влада відкрита для всіх і готова у будь-який час надавати підтримку освітянам району.

Начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова підвела підсумки роботи закладів освіти за 2020 рік та висловила надію, що у новостворених громадах заклади освіти функціонуватимуть у режимі розвитку, надаючи якісні освітні послуги.

Керівники закладів освіти подякували очільникам району за створення відповідних матеріально-технічних умов для навчання та виховання дітей та професійного розвитку педагогів.

No Comments

Post A Comment