Відбулася нарада керівників закладів освіти

21 травня 2020 року в актовій залі Чугуївської районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району за участю голови районної державної адміністрації Сергія Лободенка. Також на нараді була присутня заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова.

Нарада керівників проводилася у День вишиванки. Вишиванка – це особлива національна традиція українців. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Чугуївський районний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій підготував виставку вишиванок та відеоролик про свято.

На нараді розглядалися питання організованого закінчення 2019/2020 навчального року та підготовку закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року, про підсумки участі закладів освіти району в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, про набір учнів до 1-х класів, про дотримання санітарно-гігієнічних вимог в дошкільних закладах, про організацію та проведення ЗНО-2020 та оформлення документів про освіту.

Сергій Лободенко, голова районної державної адміністрації, подякував  керівникам закладів освіти за плідну роботу в навчальному році в умовах дистанційного навчання та велику кількість переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Валентина Волоцкова, заступник голови районної державної адміністрації, зазначила, що у районі, як у всій країні, продовжується карантин. У районі здійснюються комунікаційні та організаційні заходи, щоб не допустити поширення хвороби. Далі вона зупинилася на заходах щодо організованого закінчення навчального року та підготовки закладів освіти до 2020/2021 навчального року.  

Особливу увагу було акцентоване на питанні завершення навчального року відповідно до структури, визначеної закладами загальної середньої освіти на початку навчального року, з урахуванням виконання календарно-тематичних планів. Питання виконання навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданнями педагогічних працівників.

Нагальним питанням на даний час є підготовка та проведення ЗНО-2020, яке розпочинається 25 червня 2020 року.

На нараді були підведені підсумки участі учнів та педагогів закладів освіти району в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Підсумки наради підвела Тетяна Бєлєвцова, начальник відділу освіти.

No Comments

Post A Comment