Відбулася нарада керівників закладів освіти району

20 серпня 2020 року у відділі освіти районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району у режимі онлайн. На нараді розглядалися питання про дотримання вимог Тимчасових  рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами  Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 та від 30.07.2020 №42, про виконання законодавства щодо дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти району, про підписання актів готовності закладів освіти до нового 20202/2021 навчального року, про  новий формат проведення урочистостей з нагоди свята – День Знань, про методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році, про проведення серпневого педагогічного тижня.

Головний спеціаліст відділу освіти державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Чугуївського районного управління Головного управління Держспоживслуби в Харківській області запинилася на підготовці закладів освіти до роботи в умовах карантинних обмежень та забезпечення закладів освіти дезінфікуючими засобами, санітайзерами, безконтактними термометрами та щоденного моніторингу здоров’я учнів та вчителів.

Новий навчальний рік – це рік колективної відповідальності за безпеку учасників освітнього процесу.

Начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова наголосила на своєчасному оформлення актів готовності закладів освіти району до початку  2020/2021 начального року. Сподіваємося, що навчальний рік розпочнеться своєчасно та діти будуть навчатися безпечно і якісно в закладах освіти.

No Comments

Post A Comment