Відбулася нарада

08.04.2020 відбулася нарада керівників місцевих органів управління у сфері освіти у форматі відеоконференції за допомогою платформи Zoom. Нараду провела директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса КАРПОВА, взяла участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів.

На нараді розглядалися питання про організацію та проведення ЗНО у 2020 році, про підготовку до завершення 2019/2020 навчального року, про організацію навчання з використанням дистанційних форм та оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах карантину, про основні положення нового закону «Про загальну середню освіту», про дотримання вимог постанови КМУ від 02.04.2020 № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За підсумками наради у відділі освіти районної державної адміністрації готується нарада керівників закладів освіти району, яка відбудеться 14 квітня 2020 року.

No Comments

Post A Comment