Відбулася нарада

17 грудня 2019 року у Чугуївській районній державній адміністрації відбулася розширена нарада керівників закладів освіти району щодо посилення контролю за забезпеченням пожежної безпеки стосовно виконання приписів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у зв’язку з трагічними подіями, що відбулися в Одесі. Нарада відбулася за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Г. Танкова, голови районної ради А. Бабійця та заступника голови районної державної адміністрації В. Волоцкової.

Під час наради В. Назаренко – начальник Чугуївського районного відділу Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області наголосив на суворому дотриманні правил пожежної безпеки у закладах освіти району, відпрацюванні практичних дій під час виникнення пожежі, забезпеченні публічного порядку та безпеки на передодні та під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

На нараді було розглянуте питання дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей у закладах освіти району.  Т. Пилипчук – головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області наголосила на тому, що безпека дітей залежить від правильної організації харчування та дотримання санітарних та гігієнічних вимог.

No Comments

Post A Comment