Великобабчанський навчально-виховний комплекс

 

РІК ЗАСНУВАННЯ
Заклад засновано у 1874 році. У 1969 році побудовано приміщення нової школи. З 2011 року Комунальний  заклад «Великобабчанська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  Чугуївської районної ради  Харківської області» реорганізовано в «Великобабчанський  навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області».
ДИРЕКТОР НВК
Мілько Ірина Віталіївна, освіта вища,   за фахом – біолог, викладач біології та хімії,  – закінчила Харківський університет ім.. В.Каразіна, За фахом учитель української мови та літератури, закінчила ІПО  Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Навчальний заклад очолює  з 2005 року
КОНТИНГЕНТ УЧНІВ
У 2018/2019 навчальному році в закладі загальної середньої освіти функціонує 11 класів у шкільному підрозділі (112учнів) та 1 група у дошкільному підрозділі (15 вихованців).

Шкільний підрозділ:

  • школа І ступеня (1-4 класи) –  42 учні (1 клас – 10)
  • школа ІІ ступеня (5-9 класи) – 55 учні (9 клас – 9)
  • школа ІІІ ступеня (10-11 класи) – 15 учнів (11 клас – 5)

Дошкільний підрозділ:

  • І   різновікова група – 15 вихованців;
МОВА НАВЧАННЯ
Російська мова.
ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ
 Учні старшої школи отримують повну загальну середню освіту за історичним (10 клас), за універсальним (11 клас) профілями  навчання.
ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
Педагогічних працівників – 22.

Спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 7;

спеціалістів І кваліфікаційної категорії – 3;

спеціалістів ІІ кваліфікаційної категорії – 2;

«спеціаліст» – 10;

Мають педагогічне звання “Старший учитель” – 0;

“Учитель-методист” – 2;

Відмінник освіти – 0.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХАРЧУВАННЯМ
 100% вихованців та учнів НВК забезпечено гарячим харчуванням, з них 54 учнів 1-4-х класів та пільгових категорій – харчуються безкоштовно.
Навчально-виховний комплекс має необхідні приміщення для організації харчування (кухня, зала для обідів на 52 посадкових місця, комора, льох) з технологічним обладнанням.
ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ
Колектив навчально-виховного комплексу працює над педагогічною темою «Впровадження інноваційних технологій, різних форм навчання  як шлях до розвитку  навчального закладу та підвищення якості освіти»

За результатами ЗНО заклад посів 11 місце серед 430 шкіл Харківської області.

ГУРТКОВА РОБОТА
Працюють  7 гуртків і 1 спортивна секція: гуртки « «Пішохідний туризм», « Іграшка», «Юний патріот», «Археологічне краєзнавство», «Юний фотограф», «Акробатичний рок-н-рол», «Юні туристи-краєзнавці»,   секція «Легка атлетика», .
ПІДВІЗ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ
Навчальний заклад потребує підвозу трьох учителів. Підвіз забезпечується автотранспортом відділу освіти.
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
У навчально-виховному комплексі функціонує 12 навчальних кабінетів, дошкільний заклад, спортивна зала, спортивний майданчик, тир, бібліотека, (8,5 тис. примірників навчальної та художньої літератури). Заклад має 1 комп’ютерний клас на 7+1 місць, комп’ютери підключено до  безпровідного Інтернет-зв’язку (AKTIVENET), 3 мультимедійні проектори, 1 телевізор, музичний центр, 3 комп’ютери+2 ноутбуки використовуються для забезпечення освітнього процесу в навчальних кабінетах. Працює офіційний сайт навчально-виховного комплексу.

Працює шкільний музей – (історично-краєзнавча та етнографічна кімнати). Організовується  змістовні  тематичні екскурсії по м. Харкову,  Харківській області та Україні,  відвідування музеїв, театрів, цирку та ін.).

ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ
2017/2018 навчальний рік:

Досягнення учнів:

8 призерів районних олімпіад, 2 призери конкурсу ім. Т. Шевченка, І місце  у VIII Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля», ІІІ місце у ІІ етапі  у Всеукраїнському  конкурсі захисті  науково-дослідницьких робіт МАН,  ІІ місце у ІІІ етапі  у Всеукраїнському  конкурсі захисті  науково-дослідницьких робіт МАН.

ФІНАНСУВАННЯ У 2018 РОЦІ
У 2018 році  для проведення поточного ремонту навчально-виховного комплексу з районного бюджету виділено 88530 тис. грн., з сільської ради – 139тис.грн., отримано спонсорської допомоги на суму 146 тис. грн. для поточного ремонту приміщень школи, підготовки першого класу, ремонту спортивної зали. Загальна сума допомоги Великобабчанському НВК  у 2018 році складає 373,555 тис.грн.