Учитель року – 2021

Учитель – професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день. Майбутнє твориться за учнівською партою. 

Конкурс професійної майстерності – це один із етапів  вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі  «Вчитель року» є можливістю заявити  про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання.

У цьому навчальному році у Чугуївському районі проводиться І (зональний) етап Всеукраїнський конкурс за номінацією: «Математика».

У зональному етапі конкурсу взяли участь 3 педагоги: із Чугуївського району – Губіна Любов Леонідівна, вчитель Введенського навчально-виховного комплексу,  Шевченківського району –  Костенко Олена Петрівна, вчитель Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ст. Малинівської громади – Осадча Наталія Петрівна, вчитель Старогнилицького ліцею.

Конкурс проходив в дистанційному режимі. Використовуючи платформу Google Meet, проведено конкурсні випробовування «Контрольна робота» та «Дистанційний урок». Конкурсне випробування «Майстер-клас» учасники розмістили на Youtube каналі для перегляду членами журі та учасниками конкурсу.

Під час цих випробовувань конкурсанти продемонстрували педагогічну майстерність, вміння розв’язувати математичні задачі, адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів. Сьогодення вимагає від вчителя великих змін. Під час конкурсних випробовувань педагоги показали, що вони не просто навчають нових знань, а навчають учнів по новому оволодівати інформацією, використовуючи сучасні освітні інформаційні технології.

За підсумками трьох випробовувань переможцем зонального етапу конкурсу визнано – Губіну Любов Леонідівну, вчителя Введенського навчально-виховного комплексу, яка продовжить змагання у обласному етапі конкурсу.  Дипломантами конкурсу стали Костенко Олена Петрівна, вчитель Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ст. та  Малинівської громади  – Осадча Наталія Петрівна, вчитель Старогнилицького ліцею.

У Малинівській громаді проходив зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»  у номінації «Трудове навчання», у якому взяв участь Іваненко Володимир Васильович, вчитель Старопокровської ЗОШ І-ІІІ ст. Чугуївської районної ради Харківської області та став дипломантом конкурсу. 

Щиро дякуємо усім педагогам, хто взяв участь у зональному етапі конкурсу і побажаємо їм успіхів у наступних випробовуваннях, нових відкриттів і перемог!

No Comments

Post A Comment