У закладах освіти району пройшли урочистості з нагоди вручення документів про освіту

26 та 27 червня 2019 року у всіх закладах освіти району пройшли урочистості з нагоди вручення документів про освіту випускникам 11-х класів. Заходи пройшли організовано, за участю батьківської громадськості, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, ветеранів педагогічної праці, керівників сільськогосподарських підприємств, спонсорів. Заходи пройшли в урочистій атмосфері. З напутніми словами до випускників зверталися батьки, педагогічні працівники, особливо зворушливими були побажання класних керівників та перших учителів. Всі заклади загальної середньої освіти відвідали представники районної державної адміністрації та відділу освіти. Вони передали вітання від губернатора області Ю. Світличної та голови районної державної адміністрації М. Шошина та побажали здійснення мрій та бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.

 У кожному закладі освіти було забезпечене чергування працівників поліції, протягом всього терміну проведення святкових заходів з метою дотримання громадського порядку, збереження життя і здоров’я дітей.

2018/2019 навчальний рік закінчили 92 випускники 11-х класів та 191 випускник 9-х класів. 3 випускники Новопокровського НВК отримали золоті медалі (Мартиненко Олексій, Сергейчук Ксенія та Сергійчук Марія), та 3 випускники 9-х класів отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою (2 –   Новопокровський НВК (Чірва Софія, Мар’єнко Ярослава), 1 – Волохово-Ярський НВК (Олефір Анастасія). Всі вони отримали документи про освіту державного зразка.

Всі учні 11-х класів взяли участь у ЗНО, яке проходило у пунктах тестування міст Чугуєва та Харкова відповідно до затвердженого графіка (з 21.05.2019 по 13.06.2019). Всі зареєстровані учасники склали ЗНО.

No Comments

Post A Comment