У Введенському НВК пройшли загальношкільні батьківські збори

11 березня 2019 року у Введенському навчально-виховному комплексі відбулися батьківські збори за участю заступника голови районної державної адміністрації В. Волоцкової .

На зборах також були присутні начальник відділу економічного розвитку та торгівлі С. Альошина, начальник управління праці та соціального захисту населення О. Лисянський, заступник начальника відділу освіти Л. Волосенко.

Керівник закладу Е. Царевська виступила перед батьківською громадськістю з питанням про співпрацю сім’ї та школи,що є запорукою виховання учнів. Вона також розповіла про досягнення учнів закладу, якими пишається педагогічний колектив. Директор закладу відзначила, що педагогічний колектив Введенського НВК у повній мірі забезпечує виконання Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти. На порядок денний були винесені також питання щодо впровадження концепції Нової української школи, про підготовку учнів 11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання, про значення Інтернету в житті дитини (мобільні телефони: за  і проти). Питання про мобільний зв’язок викликало жваве обговорення серед батьків.

Сьогодні уже багато батьків задають собі питання – а чи потрібно дозволяти школяреві носити в школу мобільний телефон? Батьки зараз вкрай занепокоєні, чи потрібен учневі смартфон у класі. Адже діти весь час у соцмережах, а це вбиває процес навчання.

Перед присутніми виступила заступник голови районної державної адміністрації В. Волоцкова. Вона розповіла присутнім про стан справ у районі та окреслила перспективи його розвитку. Валентина Михайлівна відзначила, що всі ініціативи Президента втілені в життя. У 2018 році для потреб освітньої галузі виділено 87 млн. грн., що дало можливість успішно стартувати Новій українській школі, провести будівництво та капітальні ремонти у закладах, облаштувати нові кабінети природничих дисциплін, української мови та літератури, створити інклюзивно-ресурсний центр, ресурсну кімнату, медіатеку та ін. Розвиток освітньої галузі здійснюється за постійної підтримки губернатора області Ю. Світличної та районної влади.

Присутні мали змогу задати запитання щодо нарахування субсидій та участі  у проектах, на які отримали вичерпні відповіді від начальника управління праці та соціального захисту населення О. Лисянського та начальника відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації  С. Альошиної.

No Comments

Post A Comment