У Волохово-Ярському НВК пройшли загальношкільні батьківські збори

28 лютого 2019 року у Волохово-Ярському НВК пройшли загальношкільні батьківські збори, на яких були присутні майже всі батьки дітей, які виховуються та навчаються у Волохово-Ярському НВК, а це 108 дітей шкільного віку та 20 дошкільнят.

На порядок денний були винесені такі питання: звітування керівника про проведену роботу за попередній рік, про здійснення профілактичних заходів щодо попередження захворювань дітей та дитячого травматизму, вибори нового складу батьківської ради закладу та просвітницька доповідь шкільного психолога щодо вікових особливостей дітей.

На збори завітали заступник голови районної державної адміністрації Г. Олексієвець, начальник економічного відділу і торгівлі С. Альошина, начальник управлінні праці та соціального захисту населення О. Лисянський, заступник начальника відділу освіти Л. Волосенко та сільський голова Д. Дейкун.

Всі питання порядку денного були розглянуті. Директор І. Олефір зазначив, що заклад виконує завдання, які покладає на нього держава, у повній мірі. Забезпечено виконання Державних стандартів щодо отримання дітьми дошкільної, початкової та повної загальної середньої освіти. На утримання закладу у 2018 році із районного бюджету було виділено 342092,40 грн. Волохово-Ярський НВК у повній мірі забезпечений всім необхідним.

Директор закладу І. Олефір висловив окрему подяку місцевому господарству в особі В. Кулика та сільському голові Д. Дейкуну, які не залишають без уваги жодне питання школи.

Перед присутніми також виступила заступник голови районної державної адміністрації Г. Олексієвець. Вона розповіла присутнім про стан справ у районі та окреслила перспективи його розвитку. Галина Миколаївна торкнулася питань розвитку освітньої галузі, відзначивши, що у 2018 році для потреб галузі виділено 87 млн. грн. (найбільше за останні 25 років), що дало можливість успішно стартувати Новій Українській школі, провести будівництво та капітальні ремонти у закладах, облаштувати нові кабінети природничих дисциплін, української мови та літератури, створити інклюзивно-ресурсний центр, ресурсну кімнату, медіатеку та ін.

Найбільшу зацікавленість у присутніх викликало питання нарахування субсидій, на які дав відповідь О. Лисянський.

Жваве обговорення серед батьків викликали питання щодо покращення харчування у шкільній їдальні та необхідності придбання для дітей закладу шкільного автобусу.

Всіх: і батьків і дітей, зворушила концертна програма, яку підготували вихованці Волохово-Ярського НВК.

No Comments

Post A Comment