У відділі освіти відбулася нарада керівників закладів освіти району

05 грудня 2018 року у актовій залі відділу освіти районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району за участю заступника голови районної державної адміністрації В. Волоцкової.

У нараді взяли участь В.Кондрашин – начальник міграційної служби РВ поліції Чугуївського відділу поліції ГУНП в Харківської області,

О. Комісарук – заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства, В. Назаренко – заступник начальника Чугуївського РВ ГУДСНС України Харківської області, Т. Пирожкова – головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківської області, Т. Дергаченко – заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Чугуївського міськрайонного Центру зайнятості.

Перед присутніми виступала заступник голови районної державної адміністрації В. Волоцкова. Вона подякувала директорському корпусу за плідно роботи у 2018 році, окреслила ряд завдань, які стоять перед освітянами у 2019 році та проінформувала присутніх про перспективи розвитку району і, зокрема, освітньої галузі.

На нараді були висвітлені питання про необхідність своєчасного отримання паспортів випускниками з метою своєчасної реєстрації для проходження ЗНО в 2019 році, про проведення своєчасної вакцинації дітей та підлітків, про профілактику респіраторних захворюваннях у закладах освіти, про дотримання норм пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят, про попередження  булінгу, про послуги служби зайнятості для молоді, яка навчається.

Спеціалісти та методисти відділу освіти виступили з питаннями про особливості проведення ЗНО 2019 року випускниками та хід атестації педагогічних працівників у 2019 році.

До Чугуївського району завітали також Доценко Валентина Олександрівна – директор Дворічанського ліцею та Бобика Віталій Сергійович – представник громадського Центру правосуддя, які поділилися досвідом роботи щодо впровадження шкільної служби порозуміння в закладах освіти.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти районної державної адміністрації Т. Бєлєвцова.

       

No Comments

Post A Comment