У відділі освіти районної державної адміністрації пройшла позачергова нарада

13 березня 2020 року у відділі освіти районної державної адміністрації пройшла позачергова нарада у зв’язку з поширенням на території України коронавірусу COVID-19 за участю головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Таїсії Пилипчук.

На нараді розглядалися питання щодо запровадження тритижневого карантину у всіх закладах освіти на виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 та з урахуванням рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району, про організацію дистанційного навчання та курсів підвищення кваліфікації в умовах карантину та про режим роботи закладів освіти під час карантину. 

Перед присутніми виступила Т. Пилипчук, яка доповіла про необхідність проведення роз’яснювальної роботи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Зокрема, вона зазначила, що станом на 12 березня 2020 року в Україні зареєстровано три лабораторно підтверджених випадки на дане захворювання та надала рекомендації як убезпечити себе від зараження: ретельно і часто мити руки з милом та обробляти їх антисептиком (тривалість обробки – 30 с.), уникати скупчення людей, залишатися вдома та викликати лікаря при найменших симптомах захворювання, використовувати захисну маску, якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми, регулярно провітрювати приміщення та здійснювати вологе прибирання із додаванням дезінфікуючих засобів. Таїсія Іванівна наголосила керівникам закладів освіти на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних заходів у закладах освіти під час карантину.

Заступник начальника відділу освіти Лідія Волосенко зазначила, що керівникам закладів освіти необхідно тримати на контролі внесення коректив до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти, необхідність організації дистанційного навчання, забезпечення економії використання енергоносіїв та дотримання режиму роботи в умовах карантину.

Керівникам було дане доручення розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації, забезпечити профілактичні заходи щодо попередження розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

No Comments

Post A Comment