У відділі освіти районної державної адміністрації пройшла нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Г.Танкова

29 жовтня 2019 року у відділі освіти пройшла чергова нарада керівників закладів освіти району за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Г.Танкова.

Перед присутніми виступив Г. Танков, який окреслив перспективи розвитку Чугуївського району. Він зазначив, що в районі тривають процеси децентралізації. Також Григорій Вікторович наголосив, що пріоритетним напрямком розвитку освіти Чугуївського району залишається надання якісних освітніх послуг, які необхідно забезпечити дітям сільських шкіл. Перший заступник голови районної державної адміністрації відзначив, що опалювальний сезон розпочнеться до 01 листопада 2019 року, а деякі школи, зокрема Кам’яноярузький НВК, Кочетоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новопокровський ДНЗ уже його розпочали, а також наголосив  на необхідності економії палива та енергоносіїв (електроенергії, води, газу) у зв’язку з незабезпеченістю освітньої галузі.

На нараді розглядалися питання про результати ЗНО-2019 та підготовки випускників до ЗНО-2020, про організацію харчування у закладах загальної середньої освіти, про проведення конкурсу-захисту учнів-членів МАН та районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, про участь закладів освіти у прєктах різних рівнів, про роботу закладів освіти з питань цивільного захисту, про покращення гурткової роботи та інші.

На нараді були присутні представники постачальника продуктів харчування. Керівники закладів освіти мали змогу задати питання та отримати на них відповіді. Розмова йшла про покращення харчування в закладах освіти району.

Також перед присутніми закладів освіти виступив Ю. Чумак – правозахисник Чугуївського Центру з надання безоплатної правової допомоги. Він запропонував керівникам закладів освіти свої послуги з проведення лекцій на правову тематику у закладах освіти району.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова.

 

No Comments

Post A Comment