У відділі освіти пройшла нарада керівників закладів освіти району

16 квітня 2019 року у відділі освіти пройшла нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району за участю заступника голови районної державної адміністрації В. Волоцкової.

Валентина Михайлівна проаналізувала пріоритетні напрямки роботи, які плануються в районі на 2019 рік. Вона торкнулася питань розвитку освітньої галузі та галузі охорони здоров’я, розповіла про інновації в медичній та економічній сферах та подякувала освітянам за плідну злагоджену роботу.

На нараді розглядалися питання про підсумки участі учнів району у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, про підготовку випускників до ЗНО-2019, про організоване закінчення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації, про роботу Чугуївського районного інклюзивно-ресурсного центру та інші.

Жваву дискусію викликало питання підготовки випускників до ЗНО. Керівники обговорювали питання, як краще підготувати учнів до ЗНО, висловлювали думку про те, що ЗНО повинно бути винесене за межі закладу освіти, говорили про те, що багато чого залежить від умотивованості випускників та сім’ї.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти районної державної адміністрації Т. Бєлєвцова.

No Comments

Post A Comment