У Кочетоцькій ЗОШ пройшов загальношкільний Урок миру

21 вересня 2018 року в Кочетоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся загальношкільний  урок миру – флешмоб «Ми за мир!», присвячений Міжнародному Дню миру, який відзначається щороку у другій половині вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Мета заходу – усвідомлення того, що ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави. Адже саме молоде покоління є майбутнім нації й може забезпечити подальший її розвиток.

Як зазначила у своєму виступі директор Наталія Солошко, у нашій державі педагогіка толерантності – наука вирішення будь-яких питань мирним шляхом робить лише перші кроки. Урок миру засвідчив, що одним з найважливіших завдань сьогодні є формування і розуміння єдності, мирних стосунків між державами. Наш урок став прикладом нових стосунків між дорослими і дітьми, вчителями та учнями, в основі яких лежить взаємоповага, формування нової системи моральних цінностей.

Дуже приємно, що розділити цю подію до Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ст. завітали голова Чугуївськой районної державної адміністрації Микола Шошин, селищний голова Олександр Світало, заступник начальника відділу освіти Лідія Волосенко, директор Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу Роман Хворостяний.

З привітанням звернувся до присутніх  голова Чугуївської районної державної адміністрації Микола Шошин. Він наголосив, що Мир – це свято усіх людей, свято всіх дітей, це політика нашої держави. Без миру немає дитинства, немає майбутнього. Микола Миколайович зазначив, що саме на молоді  лежить велика відповідальність за процвітання нашої держави та збереження миру!

 

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі.

І сльози щастя на своїх обличчях

Відчують всміхнені усюди матері.

“ Хай буде мир! “- звертаються до Бога,

Чоло зросивши потом трударі,

Бо хочуть, щоб сміялись дзвінко діти

На нашій славній Слобожанщині.

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

Хай у міцних обіймах всі народи

Ідуть у майбуття через віки.

 

22 вересня в Україні відзначається день Партизанської слави, тому після Уроку миру учні закладу та гості взяли участь у покладанні квітів до братської могили солдат, які боронили наш край.

No Comments

Post A Comment