У Есхарівській ЗОШ І-ІІІ ст. прийшла загальношкільна батьківська конференція

12 березня 2019 року у Есхарівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла загальношкільна батьківська конференція, на якій було розглянуто питання про підсумки роботи колективу школи в 2018 році, про підсумки роботи щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладу у 2018 році, про плани батьківської громадськості на 2019 рік щодо участі в поліпшенні матеріально-технічної бази школи.

На конференції були також присутні Г. Олексієвець, заступник голови Чугуївської районної державної адміністрації, С. Альошина, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації, Т. Бєлєвцова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації,  О. Лисянський, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Заступник голови Г. Олексієвець познайомила присутніх із станом справ у районі та перспективами його розвитку, відзначивши, що у районі багато робиться за підтримки губернатора області Ю. Світличної. Всі ініціатива Президента України втілюються в життя. Т. Бєлєвцова проаналізувала стан справ у освітній галузі та відповідала на запитання присутніх. С. Альошина та О. Лисянський також дали вичерпні відповіді на запитання батьків.

No Comments

Post A Comment