ТВОРЧИЙ ІМПУЛЬС

16 жовтня 2019 року на базі Комунальної установи «Чугуївський районний інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської районної ради Благодійним фондом «Дій на благо» було організовано майстер-клас «Творчий ІмПульс» для дітей з особливими освітніми потребами.

Захід проходив за підтримки Чугуївської районної державної адміністрації, яка надала необхідні матеріали  для проведення майстер-класу.  

До учасників та гостей зі словами привітання звернулася заступник голови  районної державної адміністрації В. Волоцкова. Вона наголосила на важливості проведення таких заходів для дітей. Сказала про те, що районна державна адміністрація завжди готова підтримувати ініціативи, які сприяють розвитку творчих здібностей дітей. Серед присутніх були представники відділу освіти та відділу культури районної державної адміністрації, батьки дітей.

Художниця Ольга Блудова вчила дітей  писати картини на полотні. Діти разом з майстринею поринули у великий світ живопису: разом вчилися змішувати фарби, робити фон для картини і втілювати свій творчий задум на полотні.

Під час роботи панувала  атмосфера творчості, зацікавленості. Діти з радістю створювали свої картини.

Після проведення майстер-класу дітей очікував  солодкий стіл та солодощі від одного із спонсорів благодійного фонду – магазину «ДЖИНН». 

Сподіваємось на подальшу співпрацю з БО «БФ «Дій на благо» та на інші цікаві проекти!

No Comments

Post A Comment