ТАЛАНТИ ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ ПРОФЕСІЙНА ПРЕМІЯ У СФЕРІ ОСВІТИ «PROFFI PRIZE»

Традиційно  у травні місяці  в Чугуївському районі проводиться  свято «Таланти ІІІ тисячоліття». Це свято подяки педагогам та учням, які завдяки своїй плідній праці разом досягли успіху, свято щирої вдячності всім тим, хто підтримує, розвиває, мотивує та дає змогу дитині та учителю стати успішним.

17 травня 2019 року педагоги та учні району відзначили результати своєї праці.   Цього року, вперше, започатковано професійну  премію за професіоналізм у сфері освіти «PROFFI   PRIZE» серед педагогів та учнів, переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних та творчих, професійних конкурсів, спортивних та туристичних змагань.

Свято проводилося  напередодні Дня Європи.  Було відмічено, що у цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, шануємо найголовніше – наше спільне майбутнє. Україна стала частиною європейського простору, де відбувається все більше культурних, спортивних, соціальних, благодійних проектів міжнародного масштабу.

На святі «Таланти ІІІ тисячоліття» було нагороджено більш ніж 130 талановитих учнів та вчителів. 

Вручення премій від керівництва району та нагородження переможців відбувалося за п’яти  номінаціями:

 • Інтелектуал року,
 • Талант та майстерність року,
 • Краєзнавець та еколог року,
 • Спортсмен та турист року,
 • Професіонал та новатор року.

Комісією відділу освіти по узагальненню результативності участі учнів та вчителів району в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах були визначені номінанти. У  кожній із 5 номінацій премію  «PROFFI   PRIZE»  отримали найрезультативніші педагоги та учні.

На святі були присутні люди, які постійно опікуються питаннями   розвитку освіти Чугуївщини  та активно сприяють змінам, що відбуваються в освіті:

 • Голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин Микола Миколайович;
 • Заступник голови районної державної адміністрації Волоцкова Валентина Михайлівна;
 • Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Бєлєвцова Тетяна Владиславівна;
 • Начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації;
 • Голови сільських та селищних рад;
 • Директори закладів освіти, педагоги та учні.

Атмосфера свята панувала, починаючи зі входу до зали. Мов справжні зірки,  крокували червоною доріжкою педагоги, які запалюють дітей своєю щирістю, мужністю, емоційністю.

До присутніх звернувся голова Чугуївської районної державної адміністрації  М. Шошин. Він привітав усіх зі святом. Відмітив значні успіхи освітян району в олімпіадах, інтелектуальних та спортивних  конкурсах. Подякував вчителям і батькам за підтримку талановитих дітей. Пообіцяв, що районна державна адміністрація і надалі буде працювати над покращенням матеріально-технічного стану закладів і заохоченням учнів та вчителів, які мають досягнення в освіті.

Микола Миколайович нагородив Грамотою голови Чугуївської районної державної адміністрації,   голови Чугуївської районної ради та грошовими преміями інтелектуальну еліту Чугуївського району в номінації «Інтелектуал року». 

Володарем премії «PROFFI   PRIZE»  у номінації «Інтелектуал року» серед вчителів стали:   Малій Валентина Іванівна (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.); Таран Любов Володимирівна,  (Новопокровський НВК), а  серед учнів: Мартиненко Олексій (Новопокровський НВК);  Пажина Лілія  (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Майже кожна сучасна дитина відвідує різноманітні гуртки, а багато дітей ще і декілька.  Тож не дивно, що така велика  кількість перемог у різноманітних конкурсах та фестивалях.  

Церемонію нагородження учнів та педагогів переможців творчих  конкурсів та вручення професійної премії «PROFFI PRIZE» у номінації «Талант і майстерність року» провели  Кулєшова Тетяна Володимирівна, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації та  Данилюк Олександр Вікторович, художній керівник районного Будинку культури.

Володарем професійної премії  «PROFFI PRIZE» серед вчителів у номінації «Талант і майстерність року» стали: Шепіт Ольга Анатоліївна  (керівник гуртка ЧР ЦДЮТ), а серед учнів: Повстен Аліна (Кам’яноярузький НВК); Воронова Дар’я ( Новопокровський НВК).

Ці педагоги знайшли той самий ключик до дитини,  надихнули своїм предметом,  зацікавили собою. Заради улюбленої справи  вони мандрували разом з дітьми  різними куточками нашої країни, вивчали і досліджували природу свого краю, брали  участь у краєзнавчих конференціях, семінарах.

Церемонію нагородження учнів та вчителів-переможців екологічних та краєзнавчих  конкурсів та вручення професійної премії «PROFFI PRIZE» в   номінації «Краєзнавець та еколог року» провели Володько Ірина Василівна, начальник відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, керівник екологічної служби району та    Сабодаш Олена  Миколаївна, завідувачка меморіальним відділом художньо-меморіального музею І.Ю. Репіна.

Володарем премії «PROFFI PRIZE» серед вчителів у номінації «Еколог та краєзнавець року» стала: Гулякіна Дар’я Сергіївна (керівник гуртка БДТ); серед учнів: Малявіна Марина  (Великобабчанський НВК).

Кажуть, що для того,  щоб досягти успіху в будь-якій справі, їй потрібно присвятити   10 тисяч годин.   10 тисяч годин тренувань … Є тільки ти і твоя мета.   Хочеш досягти успіху в спорті тренуйся 10 тисяч годин, хочеш стати крутим музикантом або танцюристом репетируй 10 тисяч годин, хочеш стати відомим на весь світ науковцем  працюй 10 тисяч годин. 10 тисяч годин наполегливої праці  і ти обов’язково станеш професіоналом. Професіонали своєї справи, які незважаючи на погодні умови,  завжди готові відстоювати честь району на спортивних та туристичних змаганнях.

Церемонію нагородження учнів та вчителів-переможців спортивних та туристичних  змагань  та вручення професійної премії «PROFFI PRIZE»  у номінації «Спортсмен та турист року» провели: Рябініна Інна Миколаївна, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації та  Заведенко Сергій Михайлович, тренер-викладач районної Дитячої юнацько-спортивної школи, майстер спорту з боротьби «Самбо».

Володарем  премії «PROFFI PRIZE» серед педагогів  у номінації «Спортсмен та турист року» стали:  Наточій Михайло Сергійович  (керівник гуртка ЧР ЦТКЕ); Кузнєцов Олег Олександрович (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), а серед учнів: Пучкова Анастасія (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

Булгаков Михайло ( Введенський НВК).

Професія вчителя  дуже відповідальна, бо саме від учителя залежить, якою буде нова українська школа, якою  буде Україна у майбутньому. Ми всі хочемо, щоб учитель був і другом, і новатором, і фахівцем, і професіоналом.  У нас в районі працюють саме такі вчителі!

Церемонію нагородження вчителів, переможців професійних конкурсів у номінації «Професіонал та новатор року»  провели заступник голови районної державної адміністрації Волоцкова Валентина Михайлівна та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Бєлєвцова Тетяна Владиславівна.

Володарем професійної премії «PROFFI PRIZE» у номінації «Професіонал та новатор року стала Головач Марина Юріївна  (вихователь Новопокровського ДНЗ).

Бурхливими оплесками у залі вітали  тих, хто отримав нагороди.

Концертну програму до свята підготували педагоги та вихованці Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості:

 • Театр естрадної пісні «Фламінго», керівник Ольга Шепет
 • Естрадний балет «Юсалія», керівник Ірина Кузнецова
 • Колектив спортивного бального танцю «Вдохновение», керівник Тамара Самойленко

Дякуємо педагогам, керівникам закладів освіти, які працюють натхненно і творять новий день для нашої України.

Без батьківської підтримки та розуміння учні не були б такими успішними та впевненими. Дякуємо батькам, які інвестують свій час,свої зусилля та допомагають дітям реалізувати себе та бути щасливими.

Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації вітає всіх учнів та педагогів із перемогою та бажає подальших успіхів!

No Comments

Post A Comment