Свято 1 вересня

1 вересня для 2305 учнів закладів освіти Чугуївського району прозвучав перший дзвоник. День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків, особливо в цьому році після карантинних обмежень, коли учні та вчителі не мали можливості живого спілкування. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Голова Чугуївської районної державної адміністрації відвідав Новопокровський НВК  та привітав всіх учнів і педагогів з Днем Знань. Він наголосив, що  цей день особливий для першокласників. 225 учнів Чугуївського району стали першокласниками. Саме цей день є стартом для них у велике життя, безкрайнім світом нових знань, нових друзів і цікавих відкриттів. Голова районної адміністрації подякував педагогам за професіоналізм, педагогічну майстерність та відданість своїй справі, побажав батькам терпіння та мудрості у вихованні дітей. Всіх учасників навчально-виховного процесу Тернівського НВК привітав зі святом Першого вересня заступник Голови районної державної адміністрації Губарєв Володимир Олександрович, який побажав всім миру, здоров’я, взаємопорозуміння, великих успіхів та значних здобутків.

В цьому році, враховуючи карантинні обмеження, заклади освіти по-різному підійшли до проведення свята. Всі педагоги та директори закладів освіти – творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті і тому цей день став дійсно святом у кожному закладі освіти району: нестандартним, креативним, творчим.

У закладах освіти району свято проходило із використанням різноманітних форм роботи: квестів, майстер-класів, альбомів шкільних вражень та ін. Так як 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, на класних годинах були проведені вікторини, математичні ігри, математичні подорожі. Також, Перший урок був спрямований на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації на тему: «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Начальник відділу освіти Бєлєвцова Тетяна Владиславівна відвідала свято першого дзвоника у  Зарожненському НВК та  привітала учнів, батьків, педагогів із традиційним вересневим святом . Вона зазначила, що це свято для всіх: хто вперше в житті переступає поріг школи, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець дітям. Начальник відділу освіти побажала мислити позитивно, транслювати впевненість у майбутнє, віру в професіоналізм, любов та повагу до своєї професії та закликала всіх спільними зусиллями долати ті виклики, які поставило перед нами сьогодення.

No Comments

Post A Comment