Стартував відпочинок дітей в дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод.  А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…

Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку допомагають дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти.

Заклади відпочинку  – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

З метою забезпечення повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул 2019 року, відділом освіти Чугуївської  районної  державної адміністрації 27 травня відкрито 7 дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти  району, ще 4 заклади відпочинку розпочнуть роботу з 3 червня. Це:

–  Зарожненський НВК                 – ДЗВ «Лісовичок» – 50 дітей;

–  Введенський НВК                       – ДЗВ «Веселка» – 95 дітей;

–  Великобабчанський НВК         – ДЗВ «Лісова казка» – 60 дітей;

–  Волохово-Ярський НВК           – ДЗВ «Лелека» – 35 дітей;

–  Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.         – ДЗВ «Сонечко» – 143 дитини;

–  Кам’яноярузький НВК              – ДЗВ «Веселка» – 80 дітей;

–  Кочетоцька ЗОШ І-ІІІ ст.         – ДЗВ «Чемпіон» – 25 дітей;

–  Мосьпанівський НВК                – ДЗВ «Сонечко» – 50 дітей;

–  Новопокровський НВК            – ДЗВ «Сонечко» – 100 дітей;

–  Тернівський НВК                      – ДЗВ «Тернівчата» – 30 дітей;

–  Старопокровська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДЗВ «Пролісок» – 45 дітей.

Підготовка закладів освіти, на базі яких відкриті дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням, була здійснена відповідно до вимог чинного законодавства щодо оздоровлення та відпочинку дітей в частині санітарно-епідеміологічного, протипожежного стану та медичного забезпечення закладів оздоровлення та відпочинку.

Щоденна програма у закладах відпочинку передбачає повноцінний відпочинок дітей. На них очікує цікава різноманітна культурно-масова програма. Окрім цікавих ігор, естафет, конкурсів, гуртків за інтересами, учні побувають на цікавих екскурсіях, ознайомляться з експозиціями музеїв м. Чугуєва та Харкова, визначними місцями та історико-культурними пам’ятками  регіону.

Для дітей буде організовано дворазове харчування.

Вихованці закладів відпочинку Чугуївського району бажають усім дітям України добре відпочити, зміцніти й підрости та зустріти нових друзів!

No Comments

Post A Comment