Стартував конкурс учнівських екологічних колективів (агітбригад)

15 березня 2019 року в Чугуївському районі проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (учнівських екологічних агітбригад) «Земля – наш спільний дім».

Тема цього року – «Моя мала Батьківщина».

Мета конкурсу – активізація участі учнівських колективів в природоохоронній роботі та екологічному русі, висвітлення екологічних проблем своєї місцевості, виховання любові та пошани до навколишнього середовища засобами театрального мистецтва.

Для гостей свої двері радо відкрила Кочетоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., на базі якої проходило природоохоронне свято.

Свою екологічну діяльність, проведену протягом року, презентували команди з 11 закладів освіти району.

Учасників свята привітала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Бєлєвцова Т.В., яка звернулася до учасників конкурсу з теплими, добрими словами, побажала вдалих виступів та перемоги, підкреслив необхідність не тільки збереження, а й відтворення біологічної різноманітності природних ресурсів нашого району.

Виступи команд були яскравими та цікавими. Юні екологи наводили статистичні дані про екологічний стан свого населеного пункту. Наявність наочних  презентаційних матеріалів викликало захоплення у вболівальників. Кожна команда намагалася зробити свій виступ неповторним.

Комунікабельність, громадянську зрілість, екологічну свідомість показали всі агітбригади, однак найпереконливішим був виступ команди Зарожненського навчально-виховного комплексу, яка за підсумками журі, посіла перше місце. Друге місце вибороли агітбригади  Мосьпанівського навчально-виховного комплексу та Кочетоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., третє місце у команд екологів Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Волохово-Ярського навчально-виховного комплексу та Введенського навчально-виховного комплексу.

В номінації «За природоохоронну діяльність» нагороджені команди Новопокровського та Тернівського навчально-виховних комплексів.

За позитивне враження від виступу та прагнення до перемоги нагороджені самі маленькі учасники конкурсу – екологи Старопокровського навчально-виховного комплексу.

В номінації «За взаємодію з громадскістю та природоохоронними організаціями, за наочність» відзначена команда Кам’яно-Ярузького навчально-виховного комплексу.

За актуальність та соціальне значення порушених у виступі проблем грамоту отримала команда Великобабчанського навчально-виховного комплексу.

Під час проведення конкурсу для всіх учасників був проведений майстер-клас з плетіння сувенірних брелоків з паракорду, який провела керівник еколого-натуралістичних та художньо-естетичних гуртків Чугуївського районного будинку дитячої творчості Путівська Інна Миколаївна. 

Огляд-конкурс шкільних колективів екологічної просвіти, безперечно, сприяє активізації руху учнівської молоді, підвищенню екологічної культури не тільки школярів, а й всього населення, адже виступи агітбригад  привертають увагу влади на місцях та громадських організацій до локальних проблем, згуртовують учнів у їх вирішенні. А це і є один із засобів захисту та збереження навколишнього середовища.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активну природоохоронну діяльність!

No Comments

Post A Comment