ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

Від щирого серця вітаємо Вас із Всеукраїнським  Днем дошкілля!  

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому вихователь – це не лише професія,  це – висока місія, адже саме від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.
Ви маєте дивовижну здатність розкривати таланти, пробуджувати у своїх вихованцях допитливість, вчити працьовитості, наполегливості, цілеспрямованості, доброті, чуйності і любові до своєї Батьківщини.   Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені  посмішками. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують.

Від усієї душі дякуємо  вам, дорогі працівники закладів дошкільної освіти,   за любов до своєї справи,  педагогічну майстерність, професіоналізм, турботу про благополуччя наших дітей, самовідданість і багатство душі!

Нехай  ваша доброта і ентузіазм перетворюють  кожен день вихованців на  день радості і щастя!

 Нехай щастить Вам у всіх починаннях, благословенною хай буде Ваша життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрі діла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрої долі, миру і радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, родинного щастя та добробуту в сім’ях, нових педагогічних звершень заради рідного краю та нашої України!

З повагою ,

 Заступник голови Чугуївської районної державної адміністрації Валентина ВОЛОЦКОВА

 Начальник відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації Тетяна БЄЛЄВЦОВА.

No Comments

Post A Comment