Серпневий педагогічний форум

Напередодні нового навчального року на Чугуївщині пройшов педагогічний форум.

Традиційне вчительське зібрання відбулося в районному Будинку культури. Це був водночас святковий та робочий захід, на якому ретельно аналізувалися досягнення, недоліки та перспективи розвитку освітянського простору в нашому краї.

Тому він виявився надзвичайно насиченим дискусіями, думками педагогів та побажаннями всіх зацікавлених сторін – вчителів, батьків, дітей, керівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Про це, зокрема, говорили начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова та учасники імпровізованої прес-конференції на сцені, шановані й досвідчені фахівці.

«Вчитель – це найповажніша в суспільстві людина, яка, ніби гончар з глини, формує свідомість кожної юної особистості, вкладаючи в таку надзвичайно важливу роботу не лише розум і знання, а й душу та сердечне тепло, – звернувся до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков. – До того ж, особливо в нашу епоху справжнього буму інноваційних технологій, викладачам доводиться постійно вдосконалюватися, аби відповідати вимогам часу.

На Чугуївщині спостерігається позитивна динаміка щодо поліпшення умов освітнього процесу, удосконалення матеріальної бази закладів освіти, а школярі радують земляків своїми успіхами з предметних дисциплін, у спорті й творчій діяльності. Тож щиро дякую вам, шановні педагоги, за такі здобутки та бажаю подальшої плідної праці заради нашого, впевнений, щасливого майбуття».

Він разом із заступником голови райради Інессою Ковтун вручив Почесну грамоту обласної державної адміністрації директору Есхарівської школи Тетяні Гришановій, а також подарунки сивочолим ветеранам освітянських теренах Чугуївського району.

Теплою та зворушливою була церемонія вшанування Любові Луганської, яка впродовж 45 років плідно працює на педагогічній ниві (багато останніх років поспіль успішно керувала Новопокровським навчальним закладом) й надалі продовжуватиме сіяти «добре, розумне, вічне».

За підсумками огляду готовності НВК та шкіл до нового навчального року відзначені кращі педагогічні колективи.
Т. Бєлєвцова в своєму заключному зверненні до колег ще раз стисло наголосила на основних вимогах і пріоритетах у реалізації новітньої програми розвитку освітянського простору та висловила вдячність керівництву району та органів місцевого самоврядування за увагу і підтримку галузі.

Завершився форум практичною частиною, де було презентовано кожний педагогічний колектив Чугуївщини.

No Comments

Post A Comment