Серпневий педагогічний форум дав старт початку 2018/2019 навчального року

29 серпня 2018 року у районному Будинку культури відбувся ІІ районний освітній форум, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Шошин, голова районної ради Антон Бабієць, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова.

Країна робить впевнені кроки на шляху до Нової української школи. 

Якою має бути нова українська школа? Яка  нова роль педагога в сучасному світі? Які вони професії майбутнього? До чого готувати дітей вже сьогодні?

На ці та інші запитання шукали відповіді небайдужі і натхненні педагоги Чугуївщини, які впевнені в тому, що зміни в освіті не починаються у високих кабінетах, вони починаються на звичайних уроках. Змінити школу та вчительство, щоб  зробити дитину щасливою – саме таке завдання є пріоритетом у роботі сучасного педагога. На форумі панував демократичний простір професійного зростання і обміну досвідом.

На форумі було презентовано освітні практики 4-х закладів освіти району: Введенського НВК, Есхарівської ЗОШ, Кам’яноярузького НВК, Новопокровського НВК та 16 педагогічних працівників презентували свої професійні надбання. З усіма, хто ділився досвідом, учасники могли поспілкуватися й проконсультуватися під час перерви у фойе, залишити свої побажання на інтерактивній стіні та сфотографуватися у різноманітних фотозонах.

Логотипом форуму не випадково було обрано «Білу ворону».

«Білими воронами» з любов’ю називають проактивних і натхненних педагогів, які своєю відкритістю до нового досвіду та прагненням до змін в освіті та суспільстві вирізняються у своїх спільнотах.

Освітяни Чугуївщини  впевнено заявили, що зміни – це ми самі.

Проведення традиційного серпневого заходу освітян у новому форматі свідчить про те, що сучасна система освіти кардинально змінюється, стає платформою для професійного зростання педагогів, відкритого обміну досвідом, творчого та креативного підходу до найважливішої справи – навчання та виховання дітей.

«Я пишаюсь нинішнім педагогічним складом Чугуївщини і вдячний вам за результативну працю в період навчального року і в літній час, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації. – Я бачу, як змінюються на краще наші заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, успішно реалізуються ініціативи Президента, яким очільник Харківщини Юлія Світлична приділяє особливу увагу й надає всебічну підтримку». 

До присутніх також звернувся голова районної ради Антон Бабієць. Він привітав присутніх з початком навчального року, висловив надію на те, що заклади освіти і надалі будуть розвиватися.

Після привітань вони вручили грамоти кращим керівникам, вчителям та педагогічним колективам закладів освіти району за підсумками 2017/2018 навчального року, а також керівникам органів місцевого самоврядування, які найбільше опікувалися шкільними проблемами. Особливо було зворушливим вшанування сивочолих вчителів-ветеранів, які виховали не одне покоління наших земляків. Це є свідченням того, що на Чугуївщині живуть і трудяться талановиті, високопрофесійні та працьовиті люди.

На форумі шляхи інноваційного розвитку освітянського простору розглядалися у форматі круглого столу. Заступником голови районної державної адміністрації Валенотиною Волоцковою, начальником відділу освіти Тетяною Бєлєвцовою та головою районної організації профспілки працівників освіти і науки Надією Алексенко було проаналізовано процес перетворень у масштабах району, відзначено здобутки та висвітлено проблеми, які необхідно вирішувати у 2018/2019 навчальному році. 

У кінці форуму працювали предметні майстер-класи, де педагоги у творчій, невимушеній атмосфері ділилися професійною майстерністю та новими підходами до освітнього процесу.

No Comments

Post A Comment