Семінар-нарада з питання соціального захисту неповнолітніх

31 січня 2019 року в актовій залі відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада заступників директорів з виховної роботи та громадських інспекторів з питання соціального захисту неповнолітніх.

Розпочала нараду методист методичного кабінету відділу освіти Крицина Л.І., яка зауважила на тому, що проблемою сучасного життя є збільшення кількісті сімей, не спроможних надати можливості для розвитку своїх дітей як у матеріальному, так і в моральному плані. Тому одним із важливих напрямів методичної та виховної роботи у закладах освіти є організація соціального захисту дітей.

На нараді були присутні спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення Чугуївської районної державної адміністрації:

Романцова Ю.В., начальник відділу персоніфікованого обліку отримання пільг УПСЗН, яка відповідала на питання щодо надання пільг багатодітним сім’я;

Куценко Т.О., заступник начальника УПСЗН, начальник відділу контролю та соціальних інспекторів, вона повідомила про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

Жмурко Л.В., головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН, яка надала роз’яснення щодо призначення державної допомоги дітям-сиротам.

Закінчила семінар Крицина Л.І., наголосивши на питаннях активізації роботи з охорони дитинства, правового і соціального захисту малолітніх і неповнолітніх дітей. Також надала відповідні методичні рекомендації щодо взаємодії педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти та взаємодії з іншими органами і службами щодо захисту прав та інтересів дітей.

No Comments

Post A Comment