СЕМІНАР ДЛЯ МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ І ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

27 березня 2019 року на базі  Новопокровського дошкільного  навчального закладу (ясла – садок) «Колобок» Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області було проведено семінар для музичних керівників і вихователів закладів дошкільної освіти   району.

Епіграфом до семінару стали слова видатного українського педагога В.О.Сухомлинського: « Музика поєднує моральну, емоційну та естетичну сфери людини. Музика  є мовою почуттів. Мелодія передає найтонші переживання, недосяжні слову. Музика починається там, де закінчується слово».

Маслова С.В., завідуюча закладу, познайомила присутніх з планом проведення семінару, розповіла про роботу колективу з питань музичного виховання дітей, поділилася досвідом роботи щодо залучення батьків до участі у різних заходах, які проводяться у садочку. 

Борець Т.В., вихователь-методист закладу, представила  учасникам  семінару найкращі результати педагогічної діяльності колективу, інновації, які використовують в роботі педагогічні працівники.

Музичний керівник закладу,  Степанова О.І.,  поділилася з колегами  нетрадиційними методами і прийомами розвитку творчих здібностей в процесі музичного виховання, презентувала власний досвід роботи на тему:  «Нетрадиційні методи і прийоми розвитку творчих здібностей в процесі музичного виховання дошкільників».

Для учасників семінару музичним керівником  було проведено майстер-клас, який сприяв  розвитку професійно-творчої активності, уяви, логічного мислення, розкриття внутрішнього потенціалу кожного педагога.  Медіативна казка «Човник, море і небо» сприяла рефлексії учасників семінару.

Родзинкою семінару став виступ вихованців закладу.

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи, висловили слова вдячності організаторам семінару за творчий підхід до проведення заходу.

No Comments

Post A Comment