Привітання

Шановні освітяни!

 

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Немає в суспільстві жодної людини, яка, досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм учителям. Отож, хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які й надалі прославлятимуть нашу Україну.

Учитель – це більше, ніж просто професія, це можливість надихати, це дар навчати і досліджувати, це шлях до пошуку нових рішень, це спроможність кинути виклик своїм можливостям, це змога слідувати за своєю пристрастю – це ПОКЛИКАННЯ!

Бажаю усім мирного неба над головою, любові учнів, поваги батьків, підтримки колег, достатку, здоров’я, щастя, витримки, сімейного затишку. Будьте щасливі та отримуйте задоволення від своєї професії!

 

 

Начальник відділу освіти Тетяна БЄЛЄВЦОВА

No Comments

Post A Comment