Проведено нараду керівників закладів освіти

26 листопада 2019 року у відділі освіти районної державної адміністрації пройшла нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю заступника голови районної державної адміністрації Валентини Волоцкової.

На нараді розглядалися питання про можливості оздоровлення дітей та підлітків влітку 2020 року, про особливості проведення ЗНО-2020, про проведення моніторингу підготовки учнів 11-х класів до ЗНО-2020, про підсумки проведення І (зонального) етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” та інші.

З вступним словом до керівників звернулася заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова, яка зазначила, що освітня сфера є одним з головних пріоритетів держави. На даний час доопрацьований проєкт Державного бюджету на 2020 рік: загальні витрати на освіту, становлять 136,4 млрд грн – це на 7,7 млрд грн більше, ніж у 2019 році.

На вчителів у 2020 році чекають зміни: всім освітянам підвищать зарплату на 9%, а молодим вчителям (до 10 років роботи у школі) нададуть додаткову виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів; усі вчителі отримуватимуть надбавку за престижність у розмірі 30%; буде продовжуватися оптимізація мережі закладів освіти, відкриття опорних шкіл; велика увага буде звертатися на якісну підготовку вчителів.

Валентина Волоцкова зауважила, що на даний час, незважаючи на незабезпеченість освітньої галузі, районна державна адміністрація вжила заходи з метою виплати своєчасної виплати заробітної плати всім категоріям педагогічних працівників. Також Валентина Михайлівна торкнулася питання процесів децентралізації, які тривають у районі, та наголосила на особистій відповідальності керівників за безпечне перебування дітей у закладах освіти та посиленні контролю за організацією якісного та безпечного харчування.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти Тетяна Бєлєвцова.

No Comments

Post A Comment