Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти району в період карантину

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу», рішення Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року про продовження загальнонаціонального карантину до 24 квітня 2020 року, листа КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» від 26.03.2020 № 216 «Про зміни у Плані-графіку підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників закладів освіти Харківської області» на квітень 2020 року» та з метою створення умов для вчителів закладів освіти загальної середньої освіти району для якісної організації навчального процесу і закінчення 2029/2020 навчального року курси за освітніми програмами з підвищення кваліфікації організовані за дистанційною формою навчання.

Для зарахування на навчання з підвищення кваліфікації відділом освіти зроблений аналіз замовлення від навчальних закладів, заповнені та надані до навчального відділу реєстраційні форми та заяви, заповнені особисто кожним працівником.

Для участі у навчальних заняттях педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти надані методичні рекомендації з реєстрації.

Протягом квітня 2020 року такою формою навчатимуться 19 педагогів. Серед них: учителі початкової школи, української мови та літератури, англійської мови, хімії та біології, історії, трудового навчання, інформатики, зарубіжної літератури та російської мови.

No Comments

Post A Comment