Останній дзвоник

Традиційно квітучий травень завершується святом останнього дзвоника у закладах освіти.

24 травня 2019 року у семи закладах освіти проведено свято «Останній дзвоник», яке пройшло за участю батьків, представників  громадськості, місцевого самоврядування, представників районної державної адміністрації, відділу освіти.

У Зарожненському НВК на свято зібралися шкільна громада, батьки та рідні дітей, керівники органів місцевого самоврядування і ПСП «Зарожнянське».  До них також завітав голова районної державної адміністрації Микола Шошин.

Вітаючи присутніх, він висловив щиру вдячність всім причетним до важливої справи виховання дітей.

«Освітяни Чугуївщини досягли значних результатів, і наші учні гідно представляють рідний край на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Ми маємо належні умови і щороку їх активно покращуємо для всебічного гармонійного розвитку хлопців та дівчат. Тому впевнені, що молодь виправдає наші сподівання й ефективно розбудовуватиме щасливе майбуття. 

Адже нашому району, як і всій Україні, вкрай потрібні фахові спеціалісти у різних галузях. Тож вчіться, діти, набувайте досвіду – вам творити завтрашній день! Ніколи не забувайте вчителів та батьків, які вкладають у вас не тільки знання, а й душу. 

Ще раз низько вклоняюся вчителям та батькам і бажаю учням чудового літнього відпочинку, а випускникам – щасливого подальшого життєвого шляху!»

Всі восьмеро випускників дев’ятого класу Зарожненського навчально-виховного комплексу мають намір продовжити навчання у рідній школі.

Директор навчального закладу Людмила Скляренко відзначила, що за останній час у НВК було зроблено дуже багато: капітальний ремонт класів та кабінетів, облаштування спортмайданчика, придбання меблів, комп’ютерного та іншого сучасного обладнання тощо. Вона, у свою чергу, подякувала за величезну увагу і допомогу очільниці Харківщини Юлії Світличній, голові райдержадміністрації Миколі Шошину, спонсору-підприємцю Олександру Зачепилу та іншим помічникам школи.

Присутні оплесками зустріли щире вітання від Юлії Світличної, яке зачитала ведуча заходу.

Надалі яскраву святкову палітру доповнили концертні номери та урочиста церемонія нагородження кращих учнів. Кульмінацією свята стала фінальна хода випускників з першокласниками під мелодійне звучання шкільного дзвоника.

31 травня 2019 року «Останній дзвоник» пролунає ще у 4-х закладах освіти району.

No Comments

Post A Comment