Новорічні льодові дива у Харківському цирку

4 січня учні Новопокровського, Волохово-Ярського НВК та Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів побували на новорічній виставі Харківського державного цирку ім. Ф.Д. Яшинова «Новорічні льодові дива». Важко передати настрій зали, море емоцій та оплесків, щастя та радість дітей. Яскраві персонажі! Складні трюки! Також на арені малечу чекали Дід Мороз та Снігуронька! Цирк подарував надзвичайну казку для дітей та дорослих : у льодовому королівстві свято, його величність король-чарівник вітає гостей, на яких чекає надзвичайний подарунок – феєричне льодове шоу.

Яскраве, динамічне і неймовірно барвисте видовище поєднало на льоду віртуозне фігурне катання та неймовірний калейдоскоп циркових номерів: акробатів, жонглерів, фокусників, повітряних гімнастів. Кожен номер програми захопив увагу і переніс глядачів у неймовірну льодову казку. А також на льоду ведмеді стрибали на скакалках, їздили на гіроскутерах, балансували на котушках, а мавпенятка, собачки та кішечки вразили дітлахів своїми веселими виступами.

Красиві дизайнерські костюми, спецефекти, запальна музика та казковий настрій – все це було на справжньому льоду.

Циркова вистава подарувала неймовірний заряд позитивних емоцій та піднесений настрій, заполонивши серця маленьких глядачів. Адже щира посмішка, блиск в дитячих очах так необхідні малечі.

Поринути у новорічну казку дітям району надали можливість голова Чугуївської районної державної адміністрації М. Шошин та народний депутат України Д. Шенцев.

Нехай у всіх, кому не байдужа доля дітей,будуть сили і можливості і надалі творити добро, якого так хочеться дітлахам і за яке Вам завжди будуть вдячні.

 

No Comments

Post A Comment