Нова Українська школа на практиці

Відповідно до плану роботи  методичного кабінету відділу освіти, з метою ознайомлення учасників з особливостями організації навчально-виховного процесу в умовах запровадження Концепції Нової української школи, сучасними методиками для навчання учнів початкових класів, поширення досвіду роботи з учнями за програмою Нової української школи, 15 травня 2019 року на базі Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу відбувся районний семінар учителів початкової ланки.

Під час роботи семінару педагоги відвідали урок математики в учителя 1-го класу Мещерякової Клавдії Степанівни, вчителя-методиста вищої кваліфікаційної категорії.

Клавдія Степанівна також презентувала власний досвід роботи з підготовки дидактичних матеріалів до уроків з української мови, математики, природознавства.

Учасники поділилися своїми враженнями від семінару, висловили свої думки щодо питань, які потребують розгляду на наступних зустрічах, побажали успіхів у оволодінні новими ідеями, саморозвитку і прагнення тільки до самого кращого.

No Comments

Post A Comment